Президент LVR ALCO, меценат Людмила Русаліна привітала вихованців Київського державного професійного хореографічного коледжу зі звітним концертом. Це був перший концерт балетної школи під керівництвом нового зіркового директора Катерини Кухар.

Для нинішніх випускниць хореографічного коледжу Русаліна підготувала справжній сюрприз – подарувала балетні пачки, в яких юні танцівниці будуть підкорювати кращі сцени світу (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця).

«Я хочу побажати, щоб все випускниці і випускники нашої української київської школи були неймовірно успішними. Щоб їм аплодували повні зали в усіх країнах світу », – підкреслила Русаліна.

Вона також висловила надію, що для українського балету незабаром відкриються найпрестижніші сцени світу і випускників Київського балетного коледжу будуть запрошувати в колективи в різних країнах.

«Я сама з дитинства, з п’яти років, займалася балетом. Всі спектаклі, які тут були в оперному театрі, я відвідувала. Сьогодні я отримую задоволення від того, що бачу: які талановиті у нас діти, як вони танцюють, якого рівня школа балету в Україні. Ви знаєте, я пишаюся цим », – додала Русаліна.

Щоб випускники могли прославляти українську балетну культуру, за їх підтримку взялися меценати. Так, Русаліна, яка більше 20 років системно займається благодійністю, своїм прикладом закликала всіх приєднатися, щоб український балет відроджувався. Катерина Кухар зі свого боку, зазначила, що працює над майстерністю вихованців, щоб змінити статус коледжу.

«Сьогодні мені дуже важко. І моторошно. Тому що кожен раз, коли хтось виходить на сцену, я за кожного з них хвилююся, переживаю. Знаю про кожного все. Яке зауваження кому говорила. Дивлюся, як він або вона його скоригували », – прокоментувала вона звітний концерт.

За її словами, коледж за два роки повинен оновитися, почати співпрацю з Національною французької балетної школою. Також директор налаштована запрошувати зіркових хореографів з Європи, які допоможуть підняти на новий рівень український балет. Кухар запевнила, що училище багато працює над освоєнням сучасної хореографії.

Відзначимо, що учні та вихованці училища постійно беруть участь в різних творчих змаганнях – вітчизняних і міжнародних. Висока професійна підготовка дозволяє виходити їм на фестивальні сцени Болгарії, Франції, Великобританії.